OPIEKUNOWIE ROKU 2018/2019


Opiekun: Rok: E-mail:
mgr Emilia Maternik etnolingwistyka I rok em@amu.edu.pl
mgr Daniel Dzienisiewicz etnolingwistyka II rok dzienis@amu.edu.pl
mgr Emilia Maternik etnolingwistyka III rok em@amu.edu.pl
mgr Emilia Maternik językoznawstwo i nauka o informacji I rok em@amu.edu.pl
mgr Daniel Dzienisiewicz językoznawstwo i nauka o informacji II rok dzienis@amu.edu.pl
mgr Emilia Maternik językoznawstwo i nauka o informacji III rok em@amu.edu.pl
dr Konrad Juszczyk językoznawstwo komputerowe I rok juszczyk@amu.edu.pl
mgr Karolina Pieniowska językoznawstwo komputerowe II rok karolinapieniowska@gmail.com
mgr Marek Wołyński językoznawstwo komputerowe III rok womarek@amu.edu.pl
mgr Anna Stanik filologia koreańska I rok annastanik6@wp.pl
dr Emilia Wojtasik-Dziekan filologia koreańska II rok emilia.w@amu.edu.pl
dr Emilia Wojtasik-Dziekan filologia koreańska III rok emilia.w@amu.edu.pl
dr Kinga Piotrowiak-Junkiert filologia węgierska I rok kinga.piotowiak@gmail.com
mgr Daniel Pap filologia węgierska II rok papdaniel@gmail.com
mgr Szabolcs Nemeth filologia węgierska III rok nemethsz@amu.edu.pl
dr Bogdan Nowicki filologia wietnamska I rok bognow@amu.edu.pl
mgr Anna Krystkowiak filologia wietnamska II rok annakrys@amu.edu.pl
dr Przemysław Wiatrowski filologia wietnamska III rok przemek@amu.edu.pl
 mgr Kamil Trąba filologia nowogrecka I rok kp42210@amu.edu.pl
 prof. UAM dr hab. Karolina Gortych-Michalak filologia nowogrecka II rok gortych@amu.edu.pl
 mgr Hanna Ciszek filologia nowogrecka III rok ciszek@amu.edu.pl
mgr Kinga Ciaś
dr hab. Robert Bielecki
filologia fińska I rok
filologia fińska III rok
kinga.cias@amu.edu.pl
robertbi@amu.edu.pl
dr Paweł Nowakowski filologia indonezyjsko-malajska II rok gpn@amu.edu.pl
dr Paweł Kida filologia koreańska I i II rok (studia wieczorowe) pawelkida@gmail.com
dr Jowita Niewulis-Grablunas filologia litewska II rok punskas@amu.edu.pl
dr Piotr Grablunas filologia łotewska I rok grablun@amu.edu.pl
 dr Tatjana Navicka filologia łotewska III rok navicka@amu.edu.pl